Sulmon babain dhe nënën e vet

Sulmon babain dhe nënën e vet

Është raportuar se pas një mosmarrëveshje në familje i dyshuari ka sulmuar fizikisht dy prindërit e tij.


Rasti k andodhur dje në Mitrovicë. Viktima femër ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

Lexo edhe

Video