Sulmoi vëllain, arrestohet një serb në Partesh

Sulmoi vëllain, arrestohet një serb në Partesh

Një serb është shoqëruar në stacionin policor në Partesh, pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vëllain e tij.

Rasti ka ndodhur dje pasdite, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.


Sipas Policisë, edhe në Gjilan është arrestuar një person, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Lexo edhe

Video