Sulmoi prindërit e vet, kërkohet nga policia

Sulmoi prindërit e vet, kërkohet nga policia

Një person ka kanosur dhe sulmuar fizikisht prindërit e vet, si dhe ka demoluar orenditë shtëpiake.


Rasti ka ndodhur dje në mesditë në Podujevë, ku i dyshuari është në arrati dhe po kërkohet nga Policia.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.

Lexo edhe

Video