Sulmoi babain e vet, arrestohet

Sulmoi babain e vet, arrestohet

Një person është arrestuar mbrëmë në Prishtinë, i cili për shkak të një mosmarrëveshjeje, e kishte sulmuar fizikisht babanë e tij.


Si pasojë e përleshjes fizike viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video