Sulmohet polici në Fushë Kosovë, arrestohet një person

Sulmohet polici në Fushë Kosovë, arrestohet një person

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti ka fyer dhe sulmuar fizikisht zyrtarin policor.


Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video

error: