Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinje

Para pak minutash është sulmuar me granatë pikë-qëndrimi i zyrtarëve policorë dhe doganierëve në kufirin e Jarinjes, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it. Sipas këtyre burimeve, granata është hedhur nga ana e Serbisë. Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar. Policia nuk ka informacione lidhur me rastin, ka thënë Branisllav Radoviq zëdhënës … Continue reading Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinje