Sulmohen gazetarët me gjësende të forta në Leposaviq

Gazetarët e medieve të ndryshme janë sulmuar para pak çastesh nga protestuesit serbë në Komunën e Leposaviqit. Në një transmetim direkt të medieve, shihen disa gra duke tentuar t’i pengojnë gazetaret e RTV Dukagjinit, KOHËS dhe medieve të tjera të raportonin live nga kjo komunë. Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës nëpërmjet një komunikate njofton se … Continue reading Sulmohen gazetarët me gjësende të forta në Leposaviq