Sulmohen dy policë në Pejë, arrestohet i dyshuari

Sulmohen dy policë në Pejë, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti nuk e ka respektuar orarin e lëvizjes dhe nën ndikim të alkoolit, në objektin e stacionit policor në Pejë i ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policor.


Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet.

Lexo edhe

Video

error: