Suedia barazon rezultatin ndaj Ukrainës, mbyllet pjesa e parë – video

Suedia barazon rezultatin ndaj Ukrainës, mbyllet pjesa e parë – video

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së fundit e fazës së 1/16 të Euro 2020 ndërmjet Suedisë dhe Ukrainës.

Suedia ka arritur që dy minuta para fundit të 45 minutave të para ta barazojë rezultatin, përcjellë KosovaPress.


Ishte mesfushori fantastik Forzberg ai që realizoi në minutën e 43’ për 1-1.

Ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video

error: