Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Spezia është pengesa e radhës për Milanin, formacionet zyrtare

Spezia është pengesa e radhës për Milanin, formacionet zyrtare

Lideri i tabelës në Serie-A, Milani sonte do të ballafaqohet me Spezian e cila është pengesa e radhës në luftën për titull të këtij edicioni garues 2020/21.

Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 22 dhe Milani kërkon një tre pikësh të radhës duke shpresuar në një hap flas të Interit me Lazion, ndeshje kjo e cila zhvillohet ditën e nesërme, përcjell KosovaPress.


Këto janë formacionet zyrtare:

Spezia: Provedel; Vignali, Erlic, Ismajli, S Bastoni; Estevez, Ricci, Maggiore; Saponara, Agudelo, Gyasi

Milan: G Donnarumma; Dalot, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Bennacer, Kessie; Saelemaekers, Calhanoglu, Leao; Ibrahimovic

Lexo edhe

Video

error: