Spanja kalon në epërsi ndaj Kosta Rikës

Spanja kalon në epërsi ndaj Kosta Rikës

Ka ndryshuar shumë shpejtë rezultati ndërmjet Spanjës dhe Kosta Rikës, e vlefshme për grupin E të Kampionatit Botëror.

Janë spanjollët ata që kanë kaluar në epërsi pas 11 minutave lojë me golin e Dani Omos pas asistimit të Gavit, raporton KosovaPress.


Ja goli i tij:

Lexo edhe

Video