Southamptoni ndez ndeshjen kundër Liverpoolit – video

Southamptoni ndez ndeshjen kundër Liverpoolit – video

Tanimë, ende pa kaluar minuta e 15’ e ndeshjes dhe nikoqirët kanë gjetur golin të parët në stadiumin “St. Mary”.

Skuadra e Southamptonit ka arritur ta zhbllokojë rezultatin kundër Liverpoolit, ku ka kaluar në epërsi prej 1:0, përcjell KosovaPress.


Ishte sulmuesi i krahut Nathan Redmond ai i cili shënoi golin e parë në ndeshje, ku kalon Southamptonin në epërsi në minutën e 13’.

Golin e Redmond e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video