Sot ka skaduar kontrata e Messit me Barçën, këto janë zhvillimet e fundit mbi të ardhmen e tij

A ka skaduar kontrata e fundit e Lionel Messit me Barcelonën? A do të nënshkruajë ai vazhdimin e saj? Cila është e ardhmja e superyllit argjentinas? Këto përgjigje dhe shumë detaje të tjera në lidhje me numrin 10 të Barcelonës provon t’i jap “Goal.com”. Spekulimet mbi të ardhmen e Messit kanë qenë të mëdha që … Continue reading Sot ka skaduar kontrata e Messit me Barçën, këto janë zhvillimet e fundit mbi të ardhmen e tij