Sot hidhet shorti për Superligën A të volejbollit

Sot hidhet shorti për Superligën A të volejbollit

Të hënën është paraparë të hidhet shorti për Superligën A, meshkuj dhe femra, për sezonin e ri në ligën elitare të volejbollit kosovar.


Sipas njoftimit, me fillim nga ora 16:30 hidhet shorti në konkurrencën e meshkujve, ndërsa prej orës 17:00 në konkurrencën e femrave, në zyrën e Federatës së Volejbollit të Kosovës.

Lexo edhe

Video