Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Sonte publikohet “Loti” i Elvana Gjatës

Sonte publikohet “Loti” i Elvana Gjatës

Sot publikohet projekti më i ri i Elvana Gjatës.

Këngëtarja për një kohë ishte larguar nga mediat, fansat dhe rrjetet sociale, por që jo edhe nga muzika, pasi ajo ishte duke punuar për albumin që u publikua muaj më parë dhe u prit mjaft mirë.

Ndërsa tani, ajo ka paralajmëruar këngë më të re e cila do të publikohet sonte në ora 23:59.


“Loti” mban titullin kjo këngë e cila duket se do të ketë një videklip shumë interesant.

Video

error: