Son mund te ndryshojë më në fund skuadër

Son mund te ndryshojë më në fund skuadër

Bayern Munichu po shikon me interes të madh mbi situatën e Son Heung-min i cili vazhdo të mos e rinovojë kontratën me Tottenhamin dhe po shqyrton një ofertë në një moment të duhur, raporton “Football Insider”.


Sonit i është ofruar një marrëveshje pesë-vjeçare me vlerë më shumë se 200,000 funte në javë nga “Spurs”, ka pretenduar “Football Insider”, por ai tani po lëkundet mbi marrëveshjen e mundshme, përcjellë KosovaPress.

Reprezentuesi i Koresë së Jugut ka qenë thelbësor për Tottenhamin, duke shënuar gola dyshifrorë në secilin nga pesë sezonet e kaluara.

Lexo edhe

Video