Son barazon rezultatin ndaj Arsenalit

Son barazon rezultatin ndaj Arsenalit

Loja e hapur dhe me shumë ritëm të lartë sjellë edhe golin e dytë në ballafaqimin mes Arsenalit dhe Tottenhamit.

Pas autogolit të Romeros që i dha epërsinë Arsenalit, Tottenhami e ka rikthyer baraspeshën në rezultat, përcjellë KosovaPress.


Është koreani Son Heung Min që ka shënuar për 1-1 në minutën e 42’ të ndeshjes.

Ja goli:

Lexo edhe

Video