Sommer mbetet i shtangur në debutim, Bayerni në disavantazh ndaj Koln (VIDEO)

Sommer mbetet i shtangur në debutim, Bayerni në disavantazh ndaj Koln (VIDEO)

Ende pa u zhvilluar minuta e 5’ e ndeshjes dhe Bayern Munichu gjendet në disavantazh si vendas kundër skuadrës së Koln.

Koln ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen si mysafirë ndaj Bayern Munichut, raporton KosovaPress.


Yan Sommer nuk e kishte debutimin e ëndrrave te kampioni gjerman, pasi u mposht nga Ellyes Skhiri, i cili kaloi Kolnin në epërsi prej 1:0 në minutën e 4’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) FOOTY HUB on Twitter: “GOAL | BAYERN 0-1 KOLN ⚽ 4′ Ellyes Skhiri #BAYKOL #Bundesliga https://t.co/ymKhy6geKr” / Twitter

Lexo edhe

Video