Sokratis dëshiron transferimin te Genoa

Sokratis dëshiron transferimin te Genoa

Mbrojtësi i Arsenal Sokratis është duke shikuar rreth mundësisë për të siguruar një transferim të mundshëm tek skuadra italiane e Genoas, raporton “Daily Mail”.


Mbrojtësi grek nuk është më në planet e teknikut Arteta, dhe si duket është në listën e largimeve nga klubi, përcjell KosovaPress.

Sokratis tani është afër kompletimit të një marrëveshjeje me Genoan, pasi që këtë edicion 2020/21 ende nuk ka bërë ndonjë paraqitje për skuadrën londineze, Arsenal.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: