Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Sofia Loren luan në filmin e ri të djalit të saj

Sofia Loren luan në filmin e ri të djalit të saj

Një arsye e mirë për të parë filmin e ri me titull “Jeta është përpara nesh” është se aty luan Sofia Loren, diva filmike 86-vjeçare, një legjendë në të dy anët e Atlantikut.

Filmi u drejtua nga djali i saj Edoardo Ponti dhe u shfaq premierë në Netflix, njofton CNN.


Shikuesit do të kenë rastin ta shohin Sofia Loren në një rol të ri, krejtësisht joshës.

Nuk përjashtohet që fituesi i dyfishtë i Oskarit, i cili luajti me legjenda të filmit nga shekulli i kaluar si Cary Grant, Clark Gable, Frank Sinatra apo Charlton Heston, përsëri të futet në listën e ngushtë të Grand Prix të Akademisë Amerikane të Filmit.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: