Skenderaj, një burrë arrestohet për kanosje dhe ngacmim seksual

Skenderaj, një burrë arrestohet për kanosje dhe ngacmim seksual

Një burrë është arrestuar mbrëmë në rrugën “28 Nëntori” në Skenderaj për kanosje dhe ngacmim seksual.


“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka kanosur dhe ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare.”, ka bërë të ditur Policia

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video