Skena e puthjes së Julia Roberts e George Clooney shkaktoi të qeshura

Skena e puthjes së Julia Roberts e George Clooney shkaktoi të qeshura

Julia Roberts (54) dhe George Clooney (61) kanë qenë miq të mirë prej shumë vitesh dhe gjatë një interviste të përbashkët ata kanë pranuar se skena e puthjes së tyre në “Ticket to Paradise” shkaktoi shumë të qeshura në xhirime.

George, i cili ka binjakët pesëvjeçarë Alexander dhe Ella me gruan e tij Amal – shpjegoi: “Po. I thashë gruas sime, ‘U deshën 80 raste’. Ajo tha: “Çfarë dreqin?”

Më pas, Julia Roberts tha për New York Times: “U deshën 79 nga ne të qeshnim dhe më pas një nga ne duke u puthur”.

Çifti i Hollywood-it luajnë një çift të divorcuar që po përpiqen të ndalojnë vajzën e tyre të martohet në filmin e ri. Dhe Julia ka bërë shaka për marrëdhënien e tyre në ekran.


“Ne kemi një miqësi për të cilën njerëzit janë të vetëdijshëm, dhe ne do ta bëjmë atë si ky çift i divorcuar. Gjysma e Amerikës ndoshta mendon se jemi të divorcuar, kështu që ne e kemi këtë,” tha ajo.

“Ticket to Paradise” është projekti i parë filmik i Julia-s në katër vjet dhe aktorja pranon se është përpjekur t’i japë përparësi jetës së saj familjare kohët e fundit.

“Përpiqem të mos planifikoj, dhe nuk kam ndonjë punë të ardhshme për aktrim. Rikthimi në një rutinë ndihet shumë mirë. Më pëlqen të jem në shtëpi dhe të jem nënë,” tha Roberts.

Julia e xhiroi filmin në Australi dhe ajo pranon se rregulloret për COVID-19 rezultuan të ishin një sfidë e vërtetë për ekipin.

“Të ishe në Australi për të filmuar ishte sfiduese për shkak të rregulloreve të COVID. Mendoj se është një dëshmi e vërtetë e miqësisë dhe e mjedisit krijues në të cilin ishim se nuk ishte edhe më e vështirë, sepse unë jam nuk jam krijuar për të qenë një person. Thjesht, nuk është në të dhënat e mia celulare,” tha ajo.

Lexo edhe

Video