Silva thellon epërsinë e Chelseat ndaj Tottenhamit-video

Silva thellon epërsinë e Chelseat ndaj Tottenhamit-video

Është shënuar edhe një tjetër gol në ndeshjen ndërmjet Chelseat dhe Tottenhamit që po zhvillohet në stadiumin “Stamford Bridge”.

Skuadra e trajnerit Thomas Tuchel e ka thelluar epërsinë në 2-0 ndaj asaj të Antonio Contes dhe realizues i golit te dytë ishte qendërmbrojtësi Thiago Silva.


Ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video