Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Si nisi sherri mes Feros dhe Robert Berishes (VIDEO)

Si nisi sherri mes Feros dhe Robert Berishes (VIDEO)

Sherri mes Feros dhe Robert Berishës, tani bëhen shokë

Disa muaj më parë në një intervistë televizive, Robert Berisha u detyrua të zgjedh mes Feros dhe Flori Mumajesit.


Në lidhje me reperin Fero, Roberti u shpreh; “Këtë mundesh me adoptu me bë çun, i ka 13 vjet”.

E shumë kohë pas kësaj interviste ka reaguar Fero.

Si nisi gjithçka kuptoni përmes link-ut më poshtë;

Lexo edhe

Video

error: