Si do të quhet vajza e Harry dhe Meghan? Ky emër është i pari në bastore

Si do të quhet vajza e Harry dhe Meghan? Ky emër është i pari në bastore

Megjithëse popullariteti i tyre ka rënë ndjeshëm në Britaninë e Madhe, bastoret po ofrojnë baste në emër të vajzës së tyre, e cila pritet të lindë këtë verë.

Britanikët kanë filluar bastet për emrin e foshnjës së re mbretërore, dhe aktualisht emri më i popullarizuar është Philippa, pasuar nga Diana dhe Elizabeth.


Fansat besojnë se Harry do të pagëzojë vajzën e tij sipas gjyshit të tij, princit Philip, i cili vdiq së fundmi.

Mbesat e Mbretëreshës, princesha Eugenie dhe Zara Tindall u dhanë djemve të tyre një emër gjyshi, por si emër të mesëm. Djali i Princeshës Eugenie quhet August Philip, dhe djali i Zara Tindall quhet Lucas Philip.

Lexo edhe

Video

error: