Shtetasi i Shqipërisë gjendet i vdekur në Klinë

Shtetasi i Shqipërisë gjendet i vdekur në Klinë

Një shtetas i Shqipërisë është gjetur dje pa shenja jetë në shtëpinë e tij në Klinë. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.


Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion. Rasti në procedurë hetimore.

Lexo edhe

Video