Shtatë raste të reja me COVID-19

Shtatë raste të reja me COVID-19

137 testime janë bërë gjatë 24 orëve të fundit, prej të cilave shtatë qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.


Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë, 25 persona janë shëruar dhe raste aktive janë 70.

Lexo edhe

Video