Shqiptohen 370 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat antiCOVID-19

Shqiptohen 370 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat antiCOVID-19

Qytetarët po vazhdojnë që të mos i respektojnë masat antiCOVID-19.


Shkak i mosrespektimit të masave për parandalimin e përhapjes dhe mbrojtjes nga koronavirus, policia vetëm gjatë së martës ka shqiptuar gjoba për 370 qytetarë.

Kështu është bërë e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Lexo edhe

Video

error: