Shqiptari ther me thikë dy sirianë në Durrës

Shqiptari ther me thikë dy sirianë në Durrës

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin shqiptar O.Q. (40), pasi ka therur me thikë dy sirianë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur sot, rreth orës 15:20, në lagjen nr.4, Durrës, për motive të dobëta.


40-vjeçari, me banim në Berat, është shoqëruar në ambientet e policisë, ndërkohë që personat e plagosur ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, njofton Policia e Shtetit në një postim në Facebook.

Video

3 Comments

Komentet janë të mbyllura.