Shqipëria U21 përballet në një ndeshje miqësore me Bullgarinë, formacionet zyrtare

Shqipëria U21 përballet në një ndeshje miqësore me Bullgarinë, formacionet zyrtare

Derisa Kombëtarja e Kosovës U21 do të përballet sot me Andoran në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet për në Kampionatin Evropian Euro 2020, ajo e Shqipërisë do të përballet me Bullgarinë U21.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 18:30 dhe këto janë formacionet zyrtare:


Shqipëria: Laroshi, Kalaj, Dragoshi, Smajlaj, Cara, Mehmeti, Gjata, Bushaj, Ismajlgeci, Vangjeli, Marku

Bullgaria: pas pak…

Lexo edhe

Video

error: