Shqipëria kalon në epërsi kundër Islandës – video

Shqipëria kalon në epërsi kundër Islandës – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen interesante mes Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Islandës, ku nikoqirët kanë gjetur golin të parët në këtë përballje.

Shqipëria ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Islandës, përmes golit të Ermir Lenjanit, përcjell KosovaPress.


 Lenjani shënon në minutën e 35’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

https://streamja.com/E6PMj

Lexo edhe

Video