Shpërthim në Stamboll, raportohet për të vdekur e të plagosur

Shpërthim në Stamboll, raportohet për të vdekur e të plagosur

Një shpërthim ka ndodhur në sheshin Taksim në Stamboll.


Një numër i madh ekipesh mjekësore dhe zjarrfikësve dhe forcave të sigurisë që shkojnë në vendngjarje.

Ndërkohë, mediat në Turqi raportojnë për të vdekur dhe të lënduar.

Lexo edhe

Video