Shpejtim Bulliqi voton: Na priftë e mbara

Shpejtim Bulliqi voton: Na priftë e mbara

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Podujevës Shpejtim Bulliqi ka votuar në zgjedhjet e sotme komunale.


Ai në një postim në Facebook ka publikuar fotografinë e tij nga momenti i hedhjes së votës në kuti.

“Unë sapo shfrytëzova të drejtën time të votës bashkë me gruan time. Inkurajoj të gjithë qytetarët e Komunës së Podujevës të dalin dhe të votojnë. Vota juaj është besim e ky besim duhet të kthehet në të ardhme më të ndritur për të gjithë. Na priftë e mbara!”, shkruan Bulliqi.

Lexo edhe

Video

error: