Shiu shkakton vërshime në Lakrishte dhe dëme në shesh (Video-Foto)

Reshjet e dendura të shiut me rritje të intensitetit në orët e pasdites të së dielës kanë vështirësuar qarkullimin e automjeteve në disa rrugë të Prishtinës, si dhe kanë shkaktuar dëme në sheshin “Zahir Pajaziti”, ku ditë më parë kanë nis aktivitetet në kuadër të “Akull n’Verë”. KosovaPress ka siguruar pamje nga vërshimet e rrugës … Continue reading Shiu shkakton vërshime në Lakrishte dhe dëme në shesh (Video-Foto)