Shisnin marihuanë, dy të arrestuar

Shisnin marihuanë, dy të arrestuar

Dy persona janë arrestuar dje në Fushë Kosovë, pasi që janë hasur në flagrancë duke shit-blerë substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë me peshë 3.8 gramë, substanca e dyshuar është sekuestruar.


Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video