Shi dhe rrufe në Prishtinë (Video-Foto)

Shi dhe rrufe në Prishtinë (Video-Foto)

Një shi paska më intenziv dhe i shoqëruar edhe me rrufe po bije aktualisht në kryeqytet.


Krejt kjo ka bërë të duket më ndryshe se sa herave tjera, pasi është zvogëluar dukshmëria. Kështu duket edhe në videon që po ua ofrojmë. Përndryshe, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuat për mot jostabil.

Lexo edhe

Video

error: