Shënon Muslija, Kosova në epërsi kundër Qipros – video

Shënon Muslija, Kosova në epërsi kundër Qipros – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Kosovës dhe Qipros, ku kombëtarja jonë ka gjetur golin e para në këtë përballje.

“Dardanët” kanë kaluar në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Qipros, me ndihmën e golit të mesfushorit Florent Muslija, raporton KosovaPress.


Muslija kalon në epërsi Kosovën në minutën e 22’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më posht.

https://streamja.com/eE95G

Lexo edhe

Video