Shënon edhe Vinicius, Reali thellon epërsinë ndaj Valencias (VIDEO)

Shënon edhe Vinicius, Reali thellon epërsinë ndaj Valencias (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Santiago Bernabeu” mes Real Madridit dhe Valencias.

Skuadra e Real Madridit e ka thelluar epërsinë në 2:0 në ndeshjen ndaj Valencias, përmes golit të Vinicius Junior, raporton KosovaPress.


Vinicius shënon golin e dytë të Realit në minutën e 55’.

Golin e gjeni më poshtë.

zack💚 FAST GOALS on Twitter: “Real Madrid [2] – 0 Valencia Vinícius Júnior 55′ #RMA #VCF https://t.co/SVSTsbAbyR” / Twitter

Lexo edhe

Video