Shënohet goli i tretë në Villarreal-Liverpool

Shënohet goli i tretë në Villarreal-Liverpool

Liverpooli e ka ngushtuar epërsinë e Villarrealit në 2-1.


Realizues ishte mesfushori brazilian Fabinho në minutën e 62’ dhe ky rezultat do ta dërgonte skuadrën e Jurgen Klopp në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve.

Lexo edhe

Video