Shënohet goli i parë në Suedi-Kosovë

Shënohet goli i parë në Suedi-Kosovë

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen ndërmjet Suedisë dhe Kosovës që po zhvillohet në “Friends Arena”.


Goli i vendasve erdhi në minutën e 29 të ndeshjes kur mesfushori Forsberg shënoi nga penalltia pas prekjes me dorë të Florent Hadërgjonajt.

Lexo edhe

Video

error: