Shënohet goli i parë në ndeshjen ShBA-Uellsi

Shënohet goli i parë në ndeshjen ShBA-Uellsi

Ka ndryshuar tashmë rezultati në ndeshjen e Kampionatit Botëror ndërmjet ShBA-së dhe Uellsit.

Janë amerikanët ata që kanë kaluar në avantazh në minutën e 36’ dhe realizues i golit ishte Weah, raporton KosovaPress.


Kjo ndeshje është e vlefshme për Grupin B të këtij kompeticioni.

Ja goli:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.