Shënohet goli i parë në ndeshjen Ukrainë – Austri

Shënohet goli i parë në ndeshjen Ukrainë – Austri

Austria ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Ukrainës.

Këto dy skuadra janë duke luftuar direkt për pozitën e dytë dhe për austriakët ka realizuar në minutën e 21’ Baumgartner.


Ky ishte goli i tij:

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: