Shënohet goli i parë në ndeshjen Portugali-Turqi

Shënohet goli i parë në ndeshjen Portugali-Turqi

Ka ndryshuar shumë shpejtë rezultati në ndeshjen e Play-off-it të Kampionatit Botëror ndërmjet Portugalisë dhe Turqisë.

Portugalia ka kaluar në epërsi në minutën e 15’ të ndeshjes dhe realizues ishte Otavio pas asistimit nga Bernardo Silva, transmeton KosovaPress.


Ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video