Shënohet goli i parë në ndeshjen Porto-Milan

Shënohet goli i parë në ndeshjen Porto-Milan

Është zhbllokuar rezultati edhe në ndeshjen shumë të rëndësishme të grupit B të Ligës së Kampionëve ndërmjet Portos dhe Milanit.


Janë protugezët ata që kanë shënuar golin e epërsisë me anë të Diaz në minutën e 65’ të ndeshjes, përcjellë KosovaPress.

Ky ishte goli i Diaz:

Lexo edhe

Video

error: