Shënohet goli i parë në derbin Valencia-Barcelona

Shënohet goli i parë në derbin Valencia-Barcelona

Ka ndryshuar shumë shpejtë rezultati në ndeshjen e La Ligas ndërmjet Valencias dhe Barcelonës.

Janë mysafirët ata që kanë kaluar në epërsi në minutën e 23’ të ndeshjes me golin e shënuar nga sulmuesi Pierre Emeric Aubameyang, transmeton KosovaPress.


Ky ishte goli i ish-sulmuesit të Arsenalit:

Lexo edhe

Video