Shënohet goli i parë në derbin ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit-video

Shënohet goli i parë në derbin ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit-video

Kanë kaluar vetëm 12 minuta lojë në stadiumin “Emirates” në derbin ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit dhe tashmë është shënuar goli i parë.


Ishte Smith Rove ai i cili e gjeti golin pasi mori një pasim nga Saka, përcjellë KosovaPress.

Ky ishte goli i Rove:

Lexo edhe

Video