Shënohet goli i parë në derbin Gjilani-Drita

Shënohet goli i parë në derbin Gjilani-Drita

Ka ndryshuar rezultati në derbin e Superligës së Kosovës ndërmjet Gjilanit dhe Dritës.

Është skuadra e Zekirja Ramadanit ajo që ka kaluar në epërsi në minutën e 67’, raporton KosovaPress.


Golin e realizoi Mentor Zabergja.

Kujtojmë se kjo ndeshje është duke u zhvilluar pa praninë e tifozëve.

Lexo edhe

Video