Shënohet goli i dytë në ndeshjen Lazio-Milan

Shënohet goli i dytë në ndeshjen Lazio-Milan

Është realizuar edhe goli i dytë në ndeshjen ndërmjet Lazios dhe Milanit që po luajnë në stadiumin Olimpico .

Kuqezinjtë e Stefano Piolit kanë barazuar shifrat me të filluar pjesa e dytë, transmeton KosovaPress.


Një vrapim i shpejtë i Rafael Leaos krijoi hapësirë në mbrojtjen vendase të cilën më së miri e shfrytëzoi Olivier Giroud i cili realizoi për 1-1 nga afërisa.

Lexo edhe

Video