Shënohet edhe një tjetër gol dhe ndizet edhe më tepër derbi Juventus-Milan-video

Shënohet edhe një tjetër gol dhe ndizet edhe më tepër derbi Juventus-Milan-video

Po vazhdon lufta dhe spektakli i madh në ndeshjen e madhe të Italisë ndërmjet Juventusit dhe Milanit.


Epërsia e Juventusit tashmë është shuar pasi Ante Rebic ka realizuar një gol me kokë në minutën e 76’ të ndeshjes pas harkimit nga këndi të Tonalit, përcjellë KosovaPress.

Goli i kroatit Rebic.

Lexo edhe

Video