Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Shënimi i 21-vjetorit të themelimit të AAK-së

Shënimi i 21-vjetorit të themelimit të AAK-së

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës po shënon 21-vjetorin e themelimit. 

Për shkak të gjendjes pandemike, nga AAK njoftojnë se kanë planifikuar një ngjarje me përmasa të lejuara, në respekt të rekomandimeve të IKSHPK-së. 


Sipas njoftimit, ngjarja do të mbahet në Parkun e Gërmisë, ku para mediave do të paraqitet themeluesi dhe kryetari i Aleancës, Ramush Haradinaj.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: